تور های لحظه آخری

تور ارمنستان

تور ارمنستان

1,060,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

معرفی کشور کوبا

معرفی کشور کوبا

موقعیت جغرافیایی کوبا به کشور سیگار برگ و شکر معروف است و با داشتن رهبران انقلابی معروف خود مانند فیدر کاسترو و چه گوارا در جهان معرفی میشود. کوبا جزیره ای است که در میاندریای کارائیبواقیانوس آتلانتیک شمالی است و دارای مساحتی برابر ۱۱۰٬۸۶۱ کیلومتر مربع می باشد.مرز زمینی آن تنها با پایگاه دریائی ایالات متحده است کهخلیج گوانتانامونام دارد. موقعیت جغرافیایی آن ۰۰ ۸۰ غربی و ۳۰ ۲۱ شمالی است.سه سلسله کوه و تپه از شرق تا غرب کوبا امتداد دارد . کشور کوبا بزرگترین جزیره در کارائیب است و 400 جزیره کوچک دارد . این کشور در حال حاضر کمونیستی می باشد و این کشور بطور رسمی یک کشور بی دین می باشد ولی افراد مسیحی تعدادشون زیاد است.این کشور از نظر امید به زندگی در رده کشورهای پیشرفته قرار میگیرد چون از نظر . . .
معرفی کشور موریس

معرفی کشور موریس

موقعیت جغرافیایی این جزیره یکی از بهترین مناطق توریستی دنیا است. این جزیره در اقیانوس هند در 2000 کیلومتری سواحل جنوب شرقی قاره آفریقا است.این کشور به جز موریس شامل جزیره های سنت برندون ،رودرگویش و جزایر آگالگا نیز می باشد. آب و هوا این کشور در جزیره نیمکره جنوبی قرار دارد که به همین علت آب و هوای گرمسیری دارد. اختلاف دمایی زیادی در زمستان و تابستان وجود ندارد.گردشگران برای سفر به این کشور در تمام ماه های سال میتوانند اقدام کنند. تاریخ اين جزيره براي اولين بار توسط ملوانان عرب کشف شدهکه "دينا آروبي" نام گذاري شد. در سال 1615ميلادي پرتغالي ها جزيره را فتح کردند، سپس هلندي ها از سال 1638 ميلادي مالکيت جزيره را داشتند و به افتخار شاهزاده "موريس ون ناساو" جزيره را موريس نام نهاد . . .
تایلند

تایلند

موقعیت جغرافیایی کشور تایلند در شبه جزیره هندوچین واقع در جنوب شرقی آسیا از شمال با برمه و لائوس ، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند و از غرب با برمه و دریای سیاه و دریای آندامان همسایه می باشد. تاریخ کشور بودایی تایلند که قرنها با نام سیام Siam شناخته میشد، شاهراه مذهب، فرهنگ و مهاجرت آسیای جنوب شرقی بودهاست. تایلند کنونی به سال ۱۲۳۸ ایجاد شده و برخلاف کشورهای منطقه، هیچگاه مستعمره و تحت سلطه قدرتهای اروپایی نبودهاست. کلمه تای Thai به معنی لبخند است و تایلند یعنی سرزمین لبخند. قرنها پیش، مردمی از جنوب چین به تدریج به سوخوتای (تایلند کنونی) مهاجرت کرده و به تدریج در مناطق حاصلخیز کناره رودی در جنوب چین ساکن شدند. در اوایل قرن ۱۴، تایلندیها شهر کوچکی را در سوخوتای بن . . .