تور های لحظه آخری

استانبول ویژه 9و10دی

استانبول ویژه 9و10دی

1,050,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تور تفلیس ویژه 6دی ماه

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

950,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

1,670,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

1,035,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوش آداسی ویژه نوروز97

کوش آداسی ویژه نوروز97

2,595,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه نوروز 97

ویژه نوروز 97

2,895,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

معرفی کشور ایتالیا

معرفی کشور ایتالیا

پیشینه کشور ایتالیا کشوری در جنوب اروپا و پایتخت آن شهر رم است. این کشور از شبهجزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شدهاست. امروزه ایتالیا کشوری توسعهیافته است و جزو هشت کشور صنعتی بهشمار میآید.ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و ۲۳امین کشور پرجمعیت دنیا است. ایتالیا آبوهوای معتدل فصلی دارد و آبوهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستانهای داخلی تفاوت زیادی دارد.دو کشور مستقل بسیار کوچک به نامهای واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در سوئیس قرار دارد که کامپیونه دیتالیا نامیده میشود.رم، پایتخت ایتالیا، به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه پاپ، برای سدههای پیاپی از مراکز سیاسی و مذهبی تم . . .
معرفی کشور گرجستان

معرفی کشور گرجستان

موقعیت جغرافیایی گرجستان ایالتی در ناحیه قفقاز اوراسیا می باشد که پایتخت آن شهر تفلیس است. این کشور، واقع در خط اتصال اروپای شرقی و آسیای غربی، از شمال با فدراسیون روسیه، از شرق با جمهوری آذربایجان، از جنوب با ارمنستان، و از جنوب غربی با ترکیههم مرز است و در غرب هم با دریای سیاه هم مرز است. تاریخچه تاریخچه گرجستان را می توان به قلمروهای کهن کولچیس و ایبری ارتباط داد و این کشور از اولین کشورهایی بود که در قرن چهارم به مسیحیت روی آورد. گرجستان در دوره سلطنت پادشاه دیوید و ملکه تامار در قرون 11 و 12 به اوج قدرت سیاسی و اقتصادی خود دست یافت. در آغاز قرن نوزدهم، گرجستان به امپراطوری روسیه پیوست. پس از دوره کوتاهی از استقلال، همراه با انقلاب روسیه در سال 1917، گرجستان در سال 1921 تحت هجوم ا . . .
معرفی کشور اندونزی

معرفی کشور اندونزی

موقعیت جغرافیایی این کشور در آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه قرار دارد که شامل 17،808 جزیره و 33 استان از مالزی تا استرالیا کشیده شده است. اندونزی چهارمین کشور پر جمعیت جهان و بزرگترین جمعیتمسلمانجهان در این کشور است.همسایگان این کشور گینه نو ، مالزی، سنگاپور، فیلیپین و استرالیا می باشد. آب و هوا با اینکه بیشتر مناطق این کشور کوهستانی و پوشیده از جنگل می باشد هوای این مناطق خنک با رطوبت بالا است.بهترین زمان برای سفر به اندونزی در فصل های خشک و در ماه های آوریل و اکتبر می باشد. تاریخ حکومتهای متعدد بودایی و هندو همواره بخشهای از مناطق کشور فعلی اندونزی را در تصرف خود داشته و حکمرانی نمودهاند. با این حال به تدریج سرنگون شده تا اینکه در قرن ۱۹ هجوم کشورهای استعمارگری همچون هلند و بعدها بریتانی . . .