تور های لحظه آخری

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

950,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

1,670,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

1,035,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوش آداسی ویژه نوروز97

کوش آداسی ویژه نوروز97

2,595,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه نوروز 97

ویژه نوروز 97

2,895,000 تومان

اطلاعات بیشتر
استانبول ویژه نوروز 97

استانبول ویژه نوروز 97

2,090,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

معرفی کشور فرانسه

معرفی کشور فرانسه

پیشینه کشور فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسهیکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی میباشد که دارای چند منطقۀ تحت حاکمیت نیز است. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلسی می باشد (دو کشور دیگر عبارتند ازاسپانیا و مراکش ). به دلیل شکل نقشۀ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب شش ضلعی را دادهاند. بر اساس مساحت، فرانسه کمابیش اندازهٔ افغانستان است و بزرگترین کشور اروپای غربی و اتحاد اروپاو همچنین سومین کشور بزرگ در کل قاره اروپا بهشمار میآید. جمعیت فرانسه در حال عبور از مرز ۶۷ میلیون نفر است که با این رقم، فرانسه در رتبه دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا قرار میگیرد. مرکز فرانسه، شهر پاریس است. پاریس بزرگترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ . . .
معرفی کشور هلند

معرفی کشور هلند

هلند سرزمین گل هاست که پرورش و صادرات گل جز درآمد های مهم آن می باشد. از زیباترین گل ها که در این کشور پرورش می یابد گل لاله است. گل های لاله در رنگهای بسیار متنوع پرورش می یابد از قرمز و زرد و نارنجی گرفته تا رنگ مشکی. بازارهای گل در آمستردام هر گردشگری را به خود جذب میکند و دل کردن از این بازار سخت است.این کشور سرزمین پنیر هم می باشد وانواع مختلف پنیر در آنجا تولید می شود و مغازه های پنیر این کشور تمام گردشگران را با طعم واقعی پنیر آشنا میکند.آسیاب های بادی هم بسیار دیده می شود و آنها از انرژی باد خیلی استفاده می کنند. نکته بسیار جالب که در این کشور جلب توجه می کند وجود انبوه دوچرخه است. در خیابانها به اندازه باور نکردنی دوچرخه می بینی. جوانان و بچه ها ، افراد مسن و میانسال همه با دوچرخه ت . . .
معرفی کشور دانمارک

معرفی کشور دانمارک

شاید کم کشوری را بتوانید به تمیزی و زیبا بودن به مانند دانمارک پیدا کنید که تاریخ آن به زمان وایکینگ ها می باشد معماری زیبای قرون وسطا داشته باشد که بتواند هر گردشگری را سر شوق برای گشت و گذار بیاورد. کشور دانمارک یکی از چهار کشور اسکاندیناوی است پرچم این کشورها در وسط آنها خط صلیب است. در سالهای گذشته دانمارک به عنوان شادترین کشور جهان برای زندگی انتخاب شده بود. از نظر درآمد سرانه در رتبه هفتم جهان و به عنوان کشوری که با کمترین فساد اداری در جهان به حساب می آید. پیشینه کشور دانمارک در زمان فردریک ششم جنگهایی میان دانمارک و انگلستان در گرفت. در سالهای ۱۵ – ۱۸۱۴ برپایه پیمان وین، نروژ از دانمارک تجزیه شد و ضمیمه سوئد گردید. ولی سایر مستعمرات همچنان در دست دانمارک باقیماند. پس از ف . . .