تور های لحظه آخری

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

950,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

1,670,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

1,035,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوش آداسی ویژه نوروز97

کوش آداسی ویژه نوروز97

2,595,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه نوروز 97

ویژه نوروز 97

2,895,000 تومان

اطلاعات بیشتر
استانبول

استانبول

2,490,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

معرفی کشور آلمان

معرفی کشور آلمان

پیشینه کشور تاریخ آلمان را میتوان به چندین بخش عمده براساس رویدادهای واقع شده، تقسیم کرد. در دوران باستان آمیزه ناهمگونی از قبایل بودند که اروپای ژرمن های را در محدوده میان رودخانههای راین و ویستولا و میان رود دانوب و دریای بالتیک و دریای شمال اشغال میکردند. رومیان برای شناسایی این اقوام صفت گرمانوس را به کار میبردند. با تصرف سرزمین گل قبل از میلاد) در غرب اروپا توسط ژولیس سزارامپراتور وقت روم، جنگهای میان ژرمنها و رومیان در کرانههای رود راین برای اولین بار به وقوع پیوست. این جنگها در آغاز با پیروزی نیروهای رومی همراه بود ولی نیروهای رومی هرگز درصدد اشغال دایمی مناطق آنسوی رود راین برنیامدند و این رودخانه همواره از سوی رومیان به عنوان مرز ایدهآ ل امپراتوری روم و ژرمنها شناخته میشد. گس . . .
معرفی کشور فلیپین

معرفی کشور فلیپین

موقعیت جغرافیایی کشورى که امروزه فيليپين ناميده مىشود، بهصورت مجمعالجزايرى در اقيانوس آرام بين خط استوا و مدار رأسالسرطان قرار گرفته است. اين جزاير در جنوب شرقى آسيا واقع شده و از شمال به تايوان، از جنوب به مالزى و اندونزي، از غرب به درياى چين و از شرق به اقيانوس آرام منتهى مىشود. وضيعت جغرافيائى فيليپين بين ۲۳ درجه و ۴ دقيقه عرض شمالى و ۱۱۶ تا ۱۲۷ درجه طول شرقى مىباشد. مساحت فيليپين مجموعاً حدود سيصد هزار کيلومتر مربع است که از ۷۱۰۷ جزيره کوچک و بزرگ تشکيل گرديده و از اين مجموعه تنها ۲۷۷۳ جزيره نامگذارى شده است و فقط ۸۸۰ جزيرهٔ آن قابل سکونت است. بيشتر مساحت اين سرزمين را ۱۱ جزيره بزرگ و ۴۵ جزيره کوچکتر تشکيل مىدهند. يازده جزيره مهم آن عبارتند از: جزيره لوزان که بزرگترين جزيره مجمعالجزاي . . .
معرفی کشور مالزی

معرفی کشور مالزی

موقعیت جغرافیایی این کشور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد که از سیزده ایالت و سه سرزمین فدرال تشکیل شده است. مساحت این کشور 330،803 کیلومتر مربع می باشد که توسط دریای چین جنوبی به دو منطقه هم اندازه شبه جزیره مالزی و مالزی شرقی (مالزی بورنئو) تقسیم شده است. همسایه های مالزی شامل تایلند، اندونزی، سنگاپور، برونئی و فیلیپین می باشد. تاریخ شبه جزیره مالایی مدت زیادی است که از یک جایگاه مهم در مسیرهای تجاری بین چین و خاورمیانه برخوردار بوده است.اولین پادشاهی مالزی که بر بنادر شهرهای ساحلی حکومت میکرد در قرن ۱۰ میلادی تشکیل شد. این پادشاهی شامل لنگ کاسوکا، لمبابوجانگ، کداه، برآس، گانگانگارا در پراک و پان پان در کلانتن میباشند. دین دین رسمی کشور مالزی اسلام می باشد با این حال ادیان دیگ . . .