تور های لحظه آخری

استانبول ویژه 9و10دی

استانبول ویژه 9و10دی

1,050,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تور تفلیس ویژه 6دی ماه

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

950,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

1,670,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

1,035,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوش آداسی ویژه نوروز97

کوش آداسی ویژه نوروز97

2,595,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه نوروز 97

ویژه نوروز 97

2,895,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

تایلند

تایلند

موقعیت جغرافیایی کشور تایلند در شبه جزیره هندوچین واقع در جنوب شرقی آسیا از شمال با برمه و لائوس ، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند و از غرب با برمه و دریای سیاه و دریای آندامان همسایه می باشد. تاریخ کشور بودایی تایلند که قرنها با نام سیام Siam شناخته میشد، شاهراه مذهب، فرهنگ و مهاجرت آسیای جنوب شرقی بودهاست. تایلند کنونی به سال ۱۲۳۸ ایجاد شده و برخلاف کشورهای منطقه، هیچگاه مستعمره و تحت سلطه قدرتهای اروپایی نبودهاست. کلمه تای Thai به معنی لبخند است و تایلند یعنی سرزمین لبخند. قرنها پیش، مردمی از جنوب چین به تدریج به سوخوتای (تایلند کنونی) مهاجرت کرده و به تدریج در مناطق حاصلخیز کناره رودی در جنوب چین ساکن شدند. در اوایل قرن ۱۴، تایلندیها شهر کوچکی را در سوخوتای بن . . .
معرفی کشور موریس

معرفی کشور موریس

موقعیت جغرافیایی این جزیره یکی از بهترین مناطق توریستی دنیا است. این جزیره در اقیانوس هند در 2000 کیلومتری سواحل جنوب شرقی قاره آفریقا است.این کشور به جز موریس شامل جزیره های سنت برندون ،رودرگویش و جزایر آگالگا نیز می باشد. آب و هوا این کشور در جزیره نیمکره جنوبی قرار دارد که به همین علت آب و هوای گرمسیری دارد. اختلاف دمایی زیادی در زمستان و تابستان وجود ندارد.گردشگران برای سفر به این کشور در تمام ماه های سال میتوانند اقدام کنند. تاریخ اين جزيره براي اولين بار توسط ملوانان عرب کشف شدهکه "دينا آروبي" نام گذاري شد. در سال 1615ميلادي پرتغالي ها جزيره را فتح کردند، سپس هلندي ها از سال 1638 ميلادي مالکيت جزيره را داشتند و به افتخار شاهزاده "موريس ون ناساو" جزيره را موريس نام نهاد . . .
معرفی کشور فلیپین

معرفی کشور فلیپین

موقعیت جغرافیایی کشورى که امروزه فيليپين ناميده مىشود، بهصورت مجمعالجزايرى در اقيانوس آرام بين خط استوا و مدار رأسالسرطان قرار گرفته است. اين جزاير در جنوب شرقى آسيا واقع شده و از شمال به تايوان، از جنوب به مالزى و اندونزي، از غرب به درياى چين و از شرق به اقيانوس آرام منتهى مىشود. وضيعت جغرافيائى فيليپين بين ۲۳ درجه و ۴ دقيقه عرض شمالى و ۱۱۶ تا ۱۲۷ درجه طول شرقى مىباشد. مساحت فيليپين مجموعاً حدود سيصد هزار کيلومتر مربع است که از ۷۱۰۷ جزيره کوچک و بزرگ تشکيل گرديده و از اين مجموعه تنها ۲۷۷۳ جزيره نامگذارى شده است و فقط ۸۸۰ جزيرهٔ آن قابل سکونت است. بيشتر مساحت اين سرزمين را ۱۱ جزيره بزرگ و ۴۵ جزيره کوچکتر تشکيل مىدهند. يازده جزيره مهم آن عبارتند از: جزيره لوزان که بزرگترين جزيره مجمعالجزاي . . .