تور های لحظه آخری

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

950,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

1,670,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

1,035,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوش آداسی ویژه نوروز97

کوش آداسی ویژه نوروز97

2,595,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه نوروز 97

ویژه نوروز 97

2,895,000 تومان

اطلاعات بیشتر
استانبول

استانبول

2,490,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

معرفی کشور ترکیه

معرفی کشور ترکیه

موقعیت جغرافیایی کشور ترکیه در تلاقی دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است. این کشور در جنوبشرقی اروپا و غرب آسیای میانه واقع شده است و بین مدار35 درجه و50دقیقه الی42درجه و6دقیقه عرض شمالی و 35 درجه الی 44 درجه و48دقیق طول شرقی نصف النهار گرینویچ قرار گرفته است. به علت شکل خاص این کشور که به صورت مستطیل می باشد این شکل خاص اثرات زیادی بر توسعه اقتصادی این کشور گذاشته است.ترکیه در اطراف مرزهای خود در آسیا شش همسایه و در اروپا دو همسایه دارد . همسایه های این کشور در خاور با ایران ، جمهوری آذربایجان ، ارمنستان، گرجستان، عراق و سوریه و در باختر با یونان و بلغارستان هم مرز است. دین رسمی بنا بر قانون اساسی کشور ترکیه که در سال 1928 اصلاح شد این کشور به نام دولت و حکومت سکولار معرفی شد با ای . . .
معرفی کشور کوبا

معرفی کشور کوبا

موقعیت جغرافیایی کوبا به کشور سیگار برگ و شکر معروف است و با داشتن رهبران انقلابی معروف خود مانند فیدر کاسترو و چه گوارا در جهان معرفی میشود. کوبا جزیره ای است که در میاندریای کارائیبواقیانوس آتلانتیک شمالی است و دارای مساحتی برابر ۱۱۰٬۸۶۱ کیلومتر مربع می باشد.مرز زمینی آن تنها با پایگاه دریائی ایالات متحده است کهخلیج گوانتانامونام دارد. موقعیت جغرافیایی آن ۰۰ ۸۰ غربی و ۳۰ ۲۱ شمالی است.سه سلسله کوه و تپه از شرق تا غرب کوبا امتداد دارد . کشور کوبا بزرگترین جزیره در کارائیب است و 400 جزیره کوچک دارد . این کشور در حال حاضر کمونیستی می باشد و این کشور بطور رسمی یک کشور بی دین می باشد ولی افراد مسیحی تعدادشون زیاد است.این کشور از نظر امید به زندگی در رده کشورهای پیشرفته قرار میگیرد چون از نظر . . .
معرفی کشور فرانسه

معرفی کشور فرانسه

پیشینه کشور فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسهیکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی میباشد که دارای چند منطقۀ تحت حاکمیت نیز است. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلسی می باشد (دو کشور دیگر عبارتند ازاسپانیا و مراکش ). به دلیل شکل نقشۀ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب شش ضلعی را دادهاند. بر اساس مساحت، فرانسه کمابیش اندازهٔ افغانستان است و بزرگترین کشور اروپای غربی و اتحاد اروپاو همچنین سومین کشور بزرگ در کل قاره اروپا بهشمار میآید. جمعیت فرانسه در حال عبور از مرز ۶۷ میلیون نفر است که با این رقم، فرانسه در رتبه دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا قرار میگیرد. مرکز فرانسه، شهر پاریس است. پاریس بزرگترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ . . .