تور های لحظه آخری

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

950,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

1,670,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

1,035,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوش آداسی ویژه نوروز97

کوش آداسی ویژه نوروز97

2,595,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه نوروز 97

ویژه نوروز 97

2,895,000 تومان

اطلاعات بیشتر
استانبول

استانبول

2,490,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

معرفی کشور هند

معرفی کشور هند

موقعیت جغراقیایی کشوری در جنوب آسیا است که پایتخت آن دهلی نو است . هند از شمال غربی با پاکستان، از شمال با چین، بوتان، نپال و تبت، و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه است. همچنین هند از باختر با دریای عرب، از خاور با خلیج بنگال و از جنوب نیز با اقیانوس هند مرز آبی دارد. کشور هند در جهان از نظر وسعت هفتم در جهان است که تقریبا 2 برابر ایران می باشد. تقریبا بیشتر وسعت کشور هند پست و هموار است و رشته کوه همیالیا هم باعث شده که هند کشوری پر باران و مرطوب باشد و خاک حاصلخیزی داشته باشد و همین موضوع باعث جمعیت زیاد هند شده است. تنوع نژادی و فرهنگی و زبانی و مذهبی این کشور را به کشور افسانه ها بدل کرده است نژاد مردم هند شامل 72% هند و آریائی، 25% دراویدی و 3% نژاد زرد است . 61% مردم هند باسواد . . .
معرفی کشور موریس

معرفی کشور موریس

موقعیت جغرافیایی این جزیره یکی از بهترین مناطق توریستی دنیا است. این جزیره در اقیانوس هند در 2000 کیلومتری سواحل جنوب شرقی قاره آفریقا است.این کشور به جز موریس شامل جزیره های سنت برندون ،رودرگویش و جزایر آگالگا نیز می باشد. آب و هوا این کشور در جزیره نیمکره جنوبی قرار دارد که به همین علت آب و هوای گرمسیری دارد. اختلاف دمایی زیادی در زمستان و تابستان وجود ندارد.گردشگران برای سفر به این کشور در تمام ماه های سال میتوانند اقدام کنند. تاریخ اين جزيره براي اولين بار توسط ملوانان عرب کشف شدهکه "دينا آروبي" نام گذاري شد. در سال 1615ميلادي پرتغالي ها جزيره را فتح کردند، سپس هلندي ها از سال 1638 ميلادي مالکيت جزيره را داشتند و به افتخار شاهزاده "موريس ون ناساو" جزيره را موريس نام نهاد . . .
معرفی کشور آلمان

معرفی کشور آلمان

پیشینه کشور تاریخ آلمان را میتوان به چندین بخش عمده براساس رویدادهای واقع شده، تقسیم کرد. در دوران باستان آمیزه ناهمگونی از قبایل بودند که اروپای ژرمن های را در محدوده میان رودخانههای راین و ویستولا و میان رود دانوب و دریای بالتیک و دریای شمال اشغال میکردند. رومیان برای شناسایی این اقوام صفت گرمانوس را به کار میبردند. با تصرف سرزمین گل قبل از میلاد) در غرب اروپا توسط ژولیس سزارامپراتور وقت روم، جنگهای میان ژرمنها و رومیان در کرانههای رود راین برای اولین بار به وقوع پیوست. این جنگها در آغاز با پیروزی نیروهای رومی همراه بود ولی نیروهای رومی هرگز درصدد اشغال دایمی مناطق آنسوی رود راین برنیامدند و این رودخانه همواره از سوی رومیان به عنوان مرز ایدهآ ل امپراتوری روم و ژرمنها شناخته میشد. گس . . .