تور های لحظه آخری

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

950,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

1,670,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

1,035,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوش آداسی ویژه نوروز97

کوش آداسی ویژه نوروز97

2,595,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه نوروز 97

ویژه نوروز 97

2,895,000 تومان

اطلاعات بیشتر
استانبول

استانبول

2,490,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

تایلند

تایلند

موقعیت جغرافیایی کشور تایلند در شبه جزیره هندوچین واقع در جنوب شرقی آسیا از شمال با برمه و لائوس ، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند و از غرب با برمه و دریای سیاه و دریای آندامان همسایه می باشد. تاریخ کشور بودایی تایلند که قرنها با نام سیام Siam شناخته میشد، شاهراه مذهب، فرهنگ و مهاجرت آسیای جنوب شرقی بودهاست. تایلند کنونی به سال ۱۲۳۸ ایجاد شده و برخلاف کشورهای منطقه، هیچگاه مستعمره و تحت سلطه قدرتهای اروپایی نبودهاست. کلمه تای Thai به معنی لبخند است و تایلند یعنی سرزمین لبخند. قرنها پیش، مردمی از جنوب چین به تدریج به سوخوتای (تایلند کنونی) مهاجرت کرده و به تدریج در مناطق حاصلخیز کناره رودی در جنوب چین ساکن شدند. در اوایل قرن ۱۴، تایلندیها شهر کوچکی را در سوخوتای بن . . .
معرفی کشور فرانسه

معرفی کشور فرانسه

پیشینه کشور فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسهیکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی میباشد که دارای چند منطقۀ تحت حاکمیت نیز است. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلسی می باشد (دو کشور دیگر عبارتند ازاسپانیا و مراکش ). به دلیل شکل نقشۀ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب شش ضلعی را دادهاند. بر اساس مساحت، فرانسه کمابیش اندازهٔ افغانستان است و بزرگترین کشور اروپای غربی و اتحاد اروپاو همچنین سومین کشور بزرگ در کل قاره اروپا بهشمار میآید. جمعیت فرانسه در حال عبور از مرز ۶۷ میلیون نفر است که با این رقم، فرانسه در رتبه دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا قرار میگیرد. مرکز فرانسه، شهر پاریس است. پاریس بزرگترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ . . .
معرفی کشور هلند

معرفی کشور هلند

هلند سرزمین گل هاست که پرورش و صادرات گل جز درآمد های مهم آن می باشد. از زیباترین گل ها که در این کشور پرورش می یابد گل لاله است. گل های لاله در رنگهای بسیار متنوع پرورش می یابد از قرمز و زرد و نارنجی گرفته تا رنگ مشکی. بازارهای گل در آمستردام هر گردشگری را به خود جذب میکند و دل کردن از این بازار سخت است.این کشور سرزمین پنیر هم می باشد وانواع مختلف پنیر در آنجا تولید می شود و مغازه های پنیر این کشور تمام گردشگران را با طعم واقعی پنیر آشنا میکند.آسیاب های بادی هم بسیار دیده می شود و آنها از انرژی باد خیلی استفاده می کنند. نکته بسیار جالب که در این کشور جلب توجه می کند وجود انبوه دوچرخه است. در خیابانها به اندازه باور نکردنی دوچرخه می بینی. جوانان و بچه ها ، افراد مسن و میانسال همه با دوچرخه ت . . .