تور های لحظه آخری

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

950,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

1,670,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

1,035,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوش آداسی ویژه نوروز97

کوش آداسی ویژه نوروز97

2,595,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه نوروز 97

ویژه نوروز 97

2,895,000 تومان

اطلاعات بیشتر
استانبول ویژه نوروز 97

استانبول ویژه نوروز 97

2,090,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

معرفی کشور چین

معرفی کشور چین

موقعیت جغرافیایی مساحت جمهوری خلق چین حدود 9،5میلیون کیلومتر مربع است و پس از روسیه دومین کشور بزرگ دنیا از نظر وسعت خاکی است.چین با داشتن ۲۲.۱۱۷ کیلومتر مربع مرز زمینی طولانیترین خط مرزی را در میان تمام کشورهای دنیا دارد. این کشور از شرق و جنوب با دریای چین شرقی-خلیج کره-دریای زرد و دیگر آبهای آزاد احاطه شدهاست و با ۱۴ کشور هممرز استچین در عرض جغرافیایی ۱۸ تا ۵۴ درجه شمالی و طول ۷۳ تا ۱۳۵ درجه شرقی قرار دارد و چشماندازهای طبیعی آن بسیار متنوع است. تاریخ تمدن چین باستان یکی از کهنترین تمدنهای تاریخ دنیا می باشدکه در سواحل حاصلخیز رود زرد که در دشت شمال چین جاریست شکوفا شد. نظام سیاسی چین بیش از ۶ هزار سال مبتنی بر سلطنت مطلقهٔ موروثی بود.این کشور گاهیبه گونه یکپارچه و گاهی به مانند چند کش . . .
معرفی کشور قبرس

معرفی کشور قبرس

موقعیت جغرافیایی جمهوری قبرسکشوری جزیرهای است، در شرق دریای مدیترانهکه پایتخت آن نیکوزیا است. این کشور به دو بخشقبرس شمالی بخش ترکنشین و بخش یونانینشینتقسیم میشود که در آن هردوزبان ترکیویونانیرسمی هستند. یونانیهاارتودوکس وترکهای قبرسمسلمان هستند. قسمت شمالی قبرس فرهنگی برگرفته از ترکیه و بخش جنوبی آن برگرفته از یونان دارد. جزیره قبرس بعد از جزیره ساردنیوسیسیلسومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانهاستو جمهوری قبرس از اعضای اتحادیه اروپا میباشد. قبرس از نقاط گردشگرپذیر مدیترانهاست و در ۱ ژانویه ۲۰۰۸ به حوزه یوروپیوست. جمعیت کل جزیره یک میلیون و صد هزار نفر است و جمعیت جمهوری قبرس بدون احتساب قبرس شمالی ۸۴۰ هزار نفر است. ۷۷ درصد مردم این جزیره یونانی و ۱۸ درصد نیز از ترکان قبرس هستند. این جزیره . . .
معرفی کشور ترکیه

معرفی کشور ترکیه

موقعیت جغرافیایی کشور ترکیه در تلاقی دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است. این کشور در جنوبشرقی اروپا و غرب آسیای میانه واقع شده است و بین مدار35 درجه و50دقیقه الی42درجه و6دقیقه عرض شمالی و 35 درجه الی 44 درجه و48دقیق طول شرقی نصف النهار گرینویچ قرار گرفته است. به علت شکل خاص این کشور که به صورت مستطیل می باشد این شکل خاص اثرات زیادی بر توسعه اقتصادی این کشور گذاشته است.ترکیه در اطراف مرزهای خود در آسیا شش همسایه و در اروپا دو همسایه دارد . همسایه های این کشور در خاور با ایران ، جمهوری آذربایجان ، ارمنستان، گرجستان، عراق و سوریه و در باختر با یونان و بلغارستان هم مرز است. دین رسمی بنا بر قانون اساسی کشور ترکیه که در سال 1928 اصلاح شد این کشور به نام دولت و حکومت سکولار معرفی شد با ای . . .