تور های لحظه آخری

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

950,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

1,670,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

1,035,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوش آداسی ویژه نوروز97

کوش آداسی ویژه نوروز97

2,595,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه نوروز 97

ویژه نوروز 97

2,895,000 تومان

اطلاعات بیشتر
استانبول ویژه نوروز 97

استانبول ویژه نوروز 97

2,090,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

معرفی کشور قبرس

معرفی کشور قبرس

موقعیت جغرافیایی جمهوری قبرسکشوری جزیرهای است، در شرق دریای مدیترانهکه پایتخت آن نیکوزیا است. این کشور به دو بخشقبرس شمالی بخش ترکنشین و بخش یونانینشینتقسیم میشود که در آن هردوزبان ترکیویونانیرسمی هستند. یونانیهاارتودوکس وترکهای قبرسمسلمان هستند. قسمت شمالی قبرس فرهنگی برگرفته از ترکیه و بخش جنوبی آن برگرفته از یونان دارد. جزیره قبرس بعد از جزیره ساردنیوسیسیلسومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانهاستو جمهوری قبرس از اعضای اتحادیه اروپا میباشد. قبرس از نقاط گردشگرپذیر مدیترانهاست و در ۱ ژانویه ۲۰۰۸ به حوزه یوروپیوست. جمعیت کل جزیره یک میلیون و صد هزار نفر است و جمعیت جمهوری قبرس بدون احتساب قبرس شمالی ۸۴۰ هزار نفر است. ۷۷ درصد مردم این جزیره یونانی و ۱۸ درصد نیز از ترکان قبرس هستند. این جزیره . . .
معرفی کشور موریس

معرفی کشور موریس

موقعیت جغرافیایی این جزیره یکی از بهترین مناطق توریستی دنیا است. این جزیره در اقیانوس هند در 2000 کیلومتری سواحل جنوب شرقی قاره آفریقا است.این کشور به جز موریس شامل جزیره های سنت برندون ،رودرگویش و جزایر آگالگا نیز می باشد. آب و هوا این کشور در جزیره نیمکره جنوبی قرار دارد که به همین علت آب و هوای گرمسیری دارد. اختلاف دمایی زیادی در زمستان و تابستان وجود ندارد.گردشگران برای سفر به این کشور در تمام ماه های سال میتوانند اقدام کنند. تاریخ اين جزيره براي اولين بار توسط ملوانان عرب کشف شدهکه "دينا آروبي" نام گذاري شد. در سال 1615ميلادي پرتغالي ها جزيره را فتح کردند، سپس هلندي ها از سال 1638 ميلادي مالکيت جزيره را داشتند و به افتخار شاهزاده "موريس ون ناساو" جزيره را موريس نام نهاد . . .
معرفی کشور فلیپین

معرفی کشور فلیپین

موقعیت جغرافیایی کشورى که امروزه فيليپين ناميده مىشود، بهصورت مجمعالجزايرى در اقيانوس آرام بين خط استوا و مدار رأسالسرطان قرار گرفته است. اين جزاير در جنوب شرقى آسيا واقع شده و از شمال به تايوان، از جنوب به مالزى و اندونزي، از غرب به درياى چين و از شرق به اقيانوس آرام منتهى مىشود. وضيعت جغرافيائى فيليپين بين ۲۳ درجه و ۴ دقيقه عرض شمالى و ۱۱۶ تا ۱۲۷ درجه طول شرقى مىباشد. مساحت فيليپين مجموعاً حدود سيصد هزار کيلومتر مربع است که از ۷۱۰۷ جزيره کوچک و بزرگ تشکيل گرديده و از اين مجموعه تنها ۲۷۷۳ جزيره نامگذارى شده است و فقط ۸۸۰ جزيرهٔ آن قابل سکونت است. بيشتر مساحت اين سرزمين را ۱۱ جزيره بزرگ و ۴۵ جزيره کوچکتر تشکيل مىدهند. يازده جزيره مهم آن عبارتند از: جزيره لوزان که بزرگترين جزيره مجمعالجزاي . . .