تور های لحظه آخری

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

950,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

1,670,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

1,035,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوش آداسی ویژه نوروز97

کوش آداسی ویژه نوروز97

2,595,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه نوروز 97

ویژه نوروز 97

2,895,000 تومان

اطلاعات بیشتر
استانبول

استانبول

2,490,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

معرفی کشور اندونزی

معرفی کشور اندونزی

موقعیت جغرافیایی این کشور در آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه قرار دارد که شامل 17،808 جزیره و 33 استان از مالزی تا استرالیا کشیده شده است. اندونزی چهارمین کشور پر جمعیت جهان و بزرگترین جمعیتمسلمانجهان در این کشور است.همسایگان این کشور گینه نو ، مالزی، سنگاپور، فیلیپین و استرالیا می باشد. آب و هوا با اینکه بیشتر مناطق این کشور کوهستانی و پوشیده از جنگل می باشد هوای این مناطق خنک با رطوبت بالا است.بهترین زمان برای سفر به اندونزی در فصل های خشک و در ماه های آوریل و اکتبر می باشد. تاریخ حکومتهای متعدد بودایی و هندو همواره بخشهای از مناطق کشور فعلی اندونزی را در تصرف خود داشته و حکمرانی نمودهاند. با این حال به تدریج سرنگون شده تا اینکه در قرن ۱۹ هجوم کشورهای استعمارگری همچون هلند و بعدها بریتانی . . .
معرفی کشور کوبا

معرفی کشور کوبا

موقعیت جغرافیایی کوبا به کشور سیگار برگ و شکر معروف است و با داشتن رهبران انقلابی معروف خود مانند فیدر کاسترو و چه گوارا در جهان معرفی میشود. کوبا جزیره ای است که در میاندریای کارائیبواقیانوس آتلانتیک شمالی است و دارای مساحتی برابر ۱۱۰٬۸۶۱ کیلومتر مربع می باشد.مرز زمینی آن تنها با پایگاه دریائی ایالات متحده است کهخلیج گوانتانامونام دارد. موقعیت جغرافیایی آن ۰۰ ۸۰ غربی و ۳۰ ۲۱ شمالی است.سه سلسله کوه و تپه از شرق تا غرب کوبا امتداد دارد . کشور کوبا بزرگترین جزیره در کارائیب است و 400 جزیره کوچک دارد . این کشور در حال حاضر کمونیستی می باشد و این کشور بطور رسمی یک کشور بی دین می باشد ولی افراد مسیحی تعدادشون زیاد است.این کشور از نظر امید به زندگی در رده کشورهای پیشرفته قرار میگیرد چون از نظر . . .
معرفی کشور آذربایجان

معرفی کشور آذربایجان

میراث فرهنگی و معماری ملی و اسلامیاز مهمترین عاملهای ثبات در جمهوری آذربایجان محسوب میشود. این کشور بهعنوان دومین کشور شیعهدر جهان، با میراثهای معماری، آداب و رسوم، تنوعهای فرهنگی، انواع پوشاک، صنایع دستی، غذاهای سنتی و چشماندازهای جغرافیایی و طبیعی از نظر جهانگردی قابلتوجه بوده و همهساله هزاران گردشگر خارجی را به سمت جمهوری آذربایجان جذب کرده که از نظر اقتصادی نیز تأثیر بهسزایی در رشداین کشور داشتهاست. موقعیت جغرافیایی جمهوری آذربایجان که تقریباً در ۴۶ درجه طول جغرافیایی و ۳۹ درجه عرض جغرافیایی واقع شده است، کشوری نیمه کوهستانی است که بخش شرقی رشته کوههای قفقاز در مرزهای آن و روسیه و امتداد جنوب شرقی کوه‎های قفقاز کوچک نیز در سرحدات این کشور با ارمنستان قرار گرفته است. بزرگترین ک . . .