تور های لحظه آخری

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

تور تفلیس ویژه 6دی ماه

950,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

کوالالامپورپرواز ایر ایشیا

1,670,000 تومان

اطلاعات بیشتر
تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

تفلیس 4شب ویژه 11 دی ماه

1,035,000 تومان

اطلاعات بیشتر
کوش آداسی ویژه نوروز97

کوش آداسی ویژه نوروز97

2,595,000 تومان

اطلاعات بیشتر
ویژه نوروز 97

ویژه نوروز 97

2,895,000 تومان

اطلاعات بیشتر
استانبول ویژه نوروز 97

استانبول ویژه نوروز 97

2,090,000 تومان

اطلاعات بیشتر

تورهای ما


خدمات

معرفی کشور هلند

معرفی کشور هلند

هلند سرزمین گل هاست که پرورش و صادرات گل جز درآمد های مهم آن می باشد. از زیباترین گل ها که در این کشور پرورش می یابد گل لاله است. گل های لاله در رنگهای بسیار متنوع پرورش می یابد از قرمز و زرد و نارنجی گرفته تا رنگ مشکی. بازارهای گل در آمستردام هر گردشگری را به خود جذب میکند و دل کردن از این بازار سخت است.این کشور سرزمین پنیر هم می باشد وانواع مختلف پنیر در آنجا تولید می شود و مغازه های پنیر این کشور تمام گردشگران را با طعم واقعی پنیر آشنا میکند.آسیاب های بادی هم بسیار دیده می شود و آنها از انرژی باد خیلی استفاده می کنند. نکته بسیار جالب که در این کشور جلب توجه می کند وجود انبوه دوچرخه است. در خیابانها به اندازه باور نکردنی دوچرخه می بینی. جوانان و بچه ها ، افراد مسن و میانسال همه با دوچرخه ت . . .
معرفی کشور آذربایجان

معرفی کشور آذربایجان

میراث فرهنگی و معماری ملی و اسلامیاز مهمترین عاملهای ثبات در جمهوری آذربایجان محسوب میشود. این کشور بهعنوان دومین کشور شیعهدر جهان، با میراثهای معماری، آداب و رسوم، تنوعهای فرهنگی، انواع پوشاک، صنایع دستی، غذاهای سنتی و چشماندازهای جغرافیایی و طبیعی از نظر جهانگردی قابلتوجه بوده و همهساله هزاران گردشگر خارجی را به سمت جمهوری آذربایجان جذب کرده که از نظر اقتصادی نیز تأثیر بهسزایی در رشداین کشور داشتهاست. موقعیت جغرافیایی جمهوری آذربایجان که تقریباً در ۴۶ درجه طول جغرافیایی و ۳۹ درجه عرض جغرافیایی واقع شده است، کشوری نیمه کوهستانی است که بخش شرقی رشته کوههای قفقاز در مرزهای آن و روسیه و امتداد جنوب شرقی کوه‎های قفقاز کوچک نیز در سرحدات این کشور با ارمنستان قرار گرفته است. بزرگترین ک . . .
معرفی کشور آلمان

معرفی کشور آلمان

پیشینه کشور تاریخ آلمان را میتوان به چندین بخش عمده براساس رویدادهای واقع شده، تقسیم کرد. در دوران باستان آمیزه ناهمگونی از قبایل بودند که اروپای ژرمن های را در محدوده میان رودخانههای راین و ویستولا و میان رود دانوب و دریای بالتیک و دریای شمال اشغال میکردند. رومیان برای شناسایی این اقوام صفت گرمانوس را به کار میبردند. با تصرف سرزمین گل قبل از میلاد) در غرب اروپا توسط ژولیس سزارامپراتور وقت روم، جنگهای میان ژرمنها و رومیان در کرانههای رود راین برای اولین بار به وقوع پیوست. این جنگها در آغاز با پیروزی نیروهای رومی همراه بود ولی نیروهای رومی هرگز درصدد اشغال دایمی مناطق آنسوی رود راین برنیامدند و این رودخانه همواره از سوی رومیان به عنوان مرز ایدهآ ل امپراتوری روم و ژرمنها شناخته میشد. گس . . .